Keresés

Részletes keresés

speedlight Creative Commons License 2007-12-20 22:16:39 123
Ráhibáztál, én ma du. télleg kariajit vásárolni voltam! :)

A fotóidat meg várjuk. :)
A hozzászólás:
potfarizom Creative Commons License 2007-12-20 22:11:20 122
Hogy megmentsem a topikot a teljes megsemmisüléstõl, kérdezem én, hogy mindenki sorban áll a multikban, karácsonyi ajándékvásálás gyanánt? No megálljatok csak!
Majd adok én nektek (képeket) a hétvégén! (persze addig sorban állok....:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!