Keresés

Részletes keresés

tamarind Creative Commons License 2007-12-19 07:52:43 7199

 

        http://videa.hu/main.php?page=play&v=PZLWZDo9QbJS0PyH

 

A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2007-12-19 07:27:08 7198
TELTHÁZ VAN AZ ILLATOS ÚTI TELEPEN!
Kérek minden állatbarátot, hogy terjessze ezt a hírt!
Aki kutyust szeretne örökbefogadni, az először itt nézzen körül, mert rengeteg altatás lesz, ha nem visznek ki kutyákat.
És a szilveszter még csak most fog jönni, amikor is szintén rengeteg eb szokott bekerülni.
AZ ILLATOS ÚT NEM MENHELY, HELYHIÁNY ESETÉN ALTATÁS VÁR RÁJUK!
http://videa.hu/main.php?page=play&v=PZLWZDo9QbJS0PyH
KÜLDD TOVÁBB!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!