|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2007-12-19 07:27:08
|
7198
|
TELTHÁZ VAN AZ ILLATOS ÚTI TELEPEN! Kérek minden állatbarátot, hogy terjessze ezt a hírt! Aki kutyust szeretne örökbefogadni, az először itt nézzen körül, mert rengeteg altatás lesz, ha nem visznek ki kutyákat. És a szilveszter még csak most fog jönni, amikor is szintén rengeteg eb szokott bekerülni. AZ ILLATOS ÚT NEM MENHELY, HELYHIÁNY ESETÉN ALTATÁS VÁR RÁJUK! http://videa.hu/main.php?page=play&v=PZLWZDo9QbJS0PyH KÜLDD TOVÁBB!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|