|
|
|
|
 |
zokoni
2007-12-18 23:23:28
|
24
|
| Vagy végre rámegy a lakása, eladja a bank féláron aztán még húz rajta a bankosok ingatlanmaffiája is. |
|
 |
pumpika666
2007-12-18 23:16:28
|
23
|
| nemhogy banktól(bárlista) |
|
A hozzászólás:
 |
pumpika666
2007-12-18 23:15:59
|
22
|
| azért van aki rákényszerül, egy darabig ebből él, aztán fölveszi az adósságrendező hitelt, majd arra is hitelt vesz föl, végül annyira elássa magát, hogy 10 évig még a szomszédtól sem kap kölcsön |
|
Előzmény:
 |
zokoni
2007-12-18 23:11:11
|
21
|
| Az a fura, hogy a sok marha fel is veszi??!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|