Keresés

Részletes keresés

zokoni Creative Commons License 2007-12-18 23:23:28 24
Vagy végre rámegy a lakása, eladja a bank féláron aztán még húz rajta a bankosok ingatlanmaffiája is.
pumpika666 Creative Commons License 2007-12-18 23:16:28 23
nemhogy banktól(bárlista)
A hozzászólás:
pumpika666 Creative Commons License 2007-12-18 23:15:59 22
azért van aki rákényszerül, egy darabig ebből él, aztán fölveszi az adósságrendező hitelt, majd arra is hitelt vesz föl, végül annyira elássa magát, hogy 10 évig még a szomszédtól sem kap kölcsön
Előzmény:
zokoni Creative Commons License 2007-12-18 23:11:11 21
Az a fura, hogy a sok marha fel is veszi??!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!