Keresés

Részletes keresés

pumpika666 Creative Commons License 2007-12-18 23:06:11 19
a hat szűk esztendő :-D
A hozzászólás:
zokoni Creative Commons License 2007-12-18 22:30:41 13
Ennél már csak az az Erste reklám undorítóbb ahol 800 ezer forintos kölcsönből amit 7 évre vesz fel rendez karácsonyt. Hja utána hat évig meg semmi:))
Előzmény:
seelow Creative Commons License 2007-12-18 20:24:22 3
Az összes rohadt hitelreklámot. De legjobban a "menni fog ez nyuszómuszó" -s reklámot, amikor a konzumidióta pár hitelből akar síelni menni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!