|
|
|
|
 |
pumpika666
2007-12-18 21:17:42
|
9
|
| nem is arra írtam a 400-as thm-et az tudom hogy provident, a nyuszómuszó is kibaszottul irritál |
|
A hozzászólás:
 |
seelow
2007-12-18 20:36:12
|
7
|
| Szerintem az a nyuszómuszós nem provident reklám. De azok se jobbak, azt is utálom, mikor a családfő mennyei boldogsággal az arcán átveszi a 437%-os thm mellett kapott gyorskölcsönt. |
|
Előzmény:
 |
pumpika666
2007-12-18 20:28:13
|
4
|
| a legundorítóbb a 400 % thm-es uzsorakamattal dolgozó maffia reklámja |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|