|
|
|
|
 |
zokoni
2007-12-18 22:19:02
|
10
|
| Elég undorító valóban de a leggusztustalanabb, hogy a képujság időjárás oldalán is állandóan előjön. |
|
 |
seelow
2007-12-18 20:36:12
|
7
|
| Szerintem az a nyuszómuszós nem provident reklám. De azok se jobbak, azt is utálom, mikor a családfő mennyei boldogsággal az arcán átveszi a 437%-os thm mellett kapott gyorskölcsönt. |
|
A hozzászólás:
 |
pumpika666
2007-12-18 20:28:13
|
4
|
| a legundorítóbb a 400 % thm-es uzsorakamattal dolgozó maffia reklámja |
|
Előzmény:
 |
seelow
2007-12-18 20:24:22
|
3
|
| Az összes rohadt hitelreklámot. De legjobban a "menni fog ez nyuszómuszó" -s reklámot, amikor a konzumidióta pár hitelből akar síelni menni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|