|
|
|
|
 |
zokoni
2007-12-18 22:30:41
|
13
|
| Ennél már csak az az Erste reklám undorítóbb ahol 800 ezer forintos kölcsönből amit 7 évre vesz fel rendez karácsonyt. Hja utána hat évig meg semmi:)) |
|
 |
pumpika666
2007-12-18 20:28:13
|
4
|
| a legundorítóbb a 400 % thm-es uzsorakamattal dolgozó maffia reklámja |
|
A hozzászólás:
 |
seelow
2007-12-18 20:24:22
|
3
|
| Az összes rohadt hitelreklámot. De legjobban a "menni fog ez nyuszómuszó" -s reklámot, amikor a konzumidióta pár hitelből akar síelni menni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|