Keresés

Részletes keresés

krezidiesel Creative Commons License 2007-12-20 23:01:57 124

Autókat én is szoktam nemcsak csinálni, de fotózni is.

De a vizisportokat is kedvelem:

De van mikor a port is nyelem...:

http://www.fotohaz.hu/fotoarena/showphoto.php?photo=284336&password=&sort=1&cat=500&page=1

tojasx Creative Commons License 2007-12-18 18:18:19 114
Canon 300mm f2,8L FD átalakítva
A hozzászólás:
323d Creative Commons License 2007-12-18 17:51:30 113
Légy üdvözölve ó idegen!
Végre valaki aki hasonlóan szines autókat fényképez. Amúgy milyen az az obi amivel a kézit fotóztad?

Egy másik változat.
Előzmény:
tojasx Creative Commons License 2007-12-18 17:37:26 112
Manuál Af csak az van az obin :-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!