|
|
|
|
 |
speedlight
2007-12-18 19:02:43
|
115
|
| Szia Tojás! :) Manuál AF? :)) Az jó dolog? |
|
 |
323d
2007-12-18 17:51:30
|
113
|
Légy üdvözölve ó idegen! Végre valaki aki hasonlóan szines autókat fényképez. Amúgy milyen az az obi amivel a kézit fotóztad?
 Egy másik változat. |
|
A hozzászólás:
 |
tojasx
2007-12-18 17:37:26
|
112
|
| Manuál Af csak az van az obin :-( |
|
Előzmény:
 |
uborkasuveg
2007-12-18 17:06:18
|
111
|
Ezek a szines molinok, reklamtablak sokszor becsapjak az Af-et, foleg, ha a rovid oldalrol fotozol a tavolabbi oldal fele, mert ugye akkor mar csak 2-3-4 meter van a hatter es a tema kozott. Becsapos tud lenni. :)
uborkasuveg.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|