Keresés

Részletes keresés

speedlight Creative Commons License 2007-12-18 19:02:43 115
Szia Tojás! :) Manuál AF? :)) Az jó dolog?
323d Creative Commons License 2007-12-18 17:51:30 113
Légy üdvözölve ó idegen!
Végre valaki aki hasonlóan szines autókat fényképez. Amúgy milyen az az obi amivel a kézit fotóztad?

Egy másik változat.
A hozzászólás:
tojasx Creative Commons License 2007-12-18 17:37:26 112
Manuál Af csak az van az obin :-(
Előzmény:
uborkasuveg Creative Commons License 2007-12-18 17:06:18 111

 

Ezek a szines molinok, reklamtablak sokszor becsapjak az Af-et, foleg, ha a rovid oldalrol fotozol a tavolabbi oldal fele, mert ugye akkor mar csak 2-3-4 meter van a hatter es a tema kozott. Becsapos tud lenni. :)

 

  uborkasuveg.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!