Keresés

Részletes keresés

tojasx Creative Commons License 2007-12-18 17:37:26 112
Manuál Af csak az van az obin :-(
A hozzászólás:
uborkasuveg Creative Commons License 2007-12-18 17:06:18 111

 

Ezek a szines molinok, reklamtablak sokszor becsapjak az Af-et, foleg, ha a rovid oldalrol fotozol a tavolabbi oldal fele, mert ugye akkor mar csak 2-3-4 meter van a hatter es a tema kozott. Becsapos tud lenni. :)

 

  uborkasuveg.

 

Előzmény:
tojasx Creative Commons License 2007-12-18 16:51:50 110
Köszöntök mindenkit. Látom van itt 1-2 ismerős. 1-2 képet kaknék fel a sportfotóim közül.Bár inkább a kézilabdát szeretem az jó mozgalmas!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!