|
|
|
|
 |
uborkasuveg
2007-12-18 17:06:18
|
111
|
Ezek a szines molinok, reklamtablak sokszor becsapjak az Af-et, foleg, ha a rovid oldalrol fotozol a tavolabbi oldal fele, mert ugye akkor mar csak 2-3-4 meter van a hatter es a tema kozott. Becsapos tud lenni. :)
uborkasuveg.
|
|
A hozzászólás:
 |
tojasx
2007-12-18 16:51:50
|
110
|
Köszöntök mindenkit. Látom van itt 1-2 ismerős. 1-2 képet kaknék fel a sportfotóim közül.  Bár inkább a kézilabdát szeretem az jó mozgalmas! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|