Keresés

Részletes keresés

uborkasuveg Creative Commons License 2007-12-17 21:39:27 108

 

Semmi gond :) Lesz meg meccs boven januarban is.

Ha sikerul hasznalhato kepet loni, akkor beszamolok.

 

  uborkasuveg.

 

A hozzászólás:
323d Creative Commons License 2007-12-17 21:32:38 107
Vazze. Lehet, hogy most jégre vittelek. Az pont karácsony előtt lesz és ez évben nálunk lesz az egész család. Sajnos így valószínűleg nem fog menni, mert megigértem, hogy segítek az előkésztületekben. Ne haragudj, tényleg szivesen elmentem volna, de így nagy valószínűséggel nem megy. Ha mégis alakulna akkor jelzem.
Előzmény:
uborkasuveg Creative Commons License 2007-12-17 18:01:55 106

 

Neztem en is. Lehet a kezdesre nem erek oda, de 80%, hogy elmegyek ra.

Jo vastag zokni, meg cipo, az kell oda.

 

  uborkasuveg.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!