|
|
|
|
 |
uborkasuveg
2007-12-17 21:39:27
|
108
|
Semmi gond :) Lesz meg meccs boven januarban is.
Ha sikerul hasznalhato kepet loni, akkor beszamolok.
uborkasuveg.
|
|
A hozzászólás:
 |
323d
2007-12-17 21:32:38
|
107
|
| Vazze. Lehet, hogy most jégre vittelek. Az pont karácsony előtt lesz és ez évben nálunk lesz az egész család. Sajnos így valószínűleg nem fog menni, mert megigértem, hogy segítek az előkésztületekben. Ne haragudj, tényleg szivesen elmentem volna, de így nagy valószínűséggel nem megy. Ha mégis alakulna akkor jelzem. |
|
Előzmény:
 |
uborkasuveg
2007-12-17 18:01:55
|
106
|
Neztem en is. Lehet a kezdesre nem erek oda, de 80%, hogy elmegyek ra.
Jo vastag zokni, meg cipo, az kell oda.
uborkasuveg.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|