|
|
|
|
 |
323d
2007-12-17 21:32:38
|
107
|
| Vazze. Lehet, hogy most jégre vittelek. Az pont karácsony előtt lesz és ez évben nálunk lesz az egész család. Sajnos így valószínűleg nem fog menni, mert megigértem, hogy segítek az előkésztületekben. Ne haragudj, tényleg szivesen elmentem volna, de így nagy valószínűséggel nem megy. Ha mégis alakulna akkor jelzem. |
|
A hozzászólás:
 |
uborkasuveg
2007-12-17 18:01:55
|
106
|
Neztem en is. Lehet a kezdesre nem erek oda, de 80%, hogy elmegyek ra.
Jo vastag zokni, meg cipo, az kell oda.
uborkasuveg.
|
|
Előzmény:
 |
323d
2007-12-17 12:33:26
|
105
|
Következő mérkőzések: 12. 21. 18:00 Miskolci JJSE - Alba Volán SC Ezt most találtam. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|