Keresés

Részletes keresés

323d Creative Commons License 2007-12-17 21:32:38 107
Vazze. Lehet, hogy most jégre vittelek. Az pont karácsony előtt lesz és ez évben nálunk lesz az egész család. Sajnos így valószínűleg nem fog menni, mert megigértem, hogy segítek az előkésztületekben. Ne haragudj, tényleg szivesen elmentem volna, de így nagy valószínűséggel nem megy. Ha mégis alakulna akkor jelzem.
A hozzászólás:
uborkasuveg Creative Commons License 2007-12-17 18:01:55 106

 

Neztem en is. Lehet a kezdesre nem erek oda, de 80%, hogy elmegyek ra.

Jo vastag zokni, meg cipo, az kell oda.

 

  uborkasuveg.

 

Előzmény:
323d Creative Commons License 2007-12-17 12:33:26 105
Következő mérkőzések:
12. 21. 18:00 Miskolci JJSE - Alba Volán SC
Ezt most találtam.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!