|
|
|
|
 |
323d
2007-12-17 12:25:13
|
104
|
| Ja, megsasoljuk a boonon mi lesz legközeleb aztán "forgatjuk a filmet"))). Úgy látszik a szilveszter rallye elmarad tehát az már nem nyerő (((. |
|
A hozzászólás:
 |
uborkasuveg
2007-12-17 12:03:43
|
103
|
Sztem idonkent ossze lehetne gyulni egy-egy kozos sportfotozas projektre. Mondjuk most telen nem sok minden lesz, talan jeghoki, meg egyeb belteri sportok lesznek csak.
Hogy foci, kosar, kezi, motorsport, szaguldo kutya :) az majdnem mindegy.
uborkasuveg.
|
|
Előzmény:
 |
323d
2007-12-17 11:22:15
|
102
|
| Helyileg Kazincbarcika mellett lakom, de az előbb belinkelt kép a veszprémi lőtéren készült (XI. START Autó Mikulás Rallye), azt hiszem nekem ez a legtávolabbi, de a jövő évi versenynaptárt elnézve, remélem meszebb is eljutok majd. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|