Keresés

Részletes keresés

323d Creative Commons License 2007-12-17 12:25:13 104
Ja, megsasoljuk a boonon mi lesz legközeleb aztán "forgatjuk a filmet"))). Úgy látszik a szilveszter rallye elmarad tehát az már nem nyerő (((.
A hozzászólás:
uborkasuveg Creative Commons License 2007-12-17 12:03:43 103

 

Sztem idonkent ossze lehetne gyulni egy-egy kozos sportfotozas projektre. Mondjuk most telen nem sok minden lesz, talan jeghoki, meg egyeb belteri sportok lesznek csak.

 

Hogy foci, kosar, kezi, motorsport, szaguldo kutya :) az majdnem mindegy.

 

  uborkasuveg.

 

Előzmény:
323d Creative Commons License 2007-12-17 11:22:15 102
Helyileg Kazincbarcika mellett lakom, de az előbb belinkelt kép a veszprémi lőtéren készült (XI. START Autó Mikulás Rallye), azt hiszem nekem ez a legtávolabbi, de a jövő évi versenynaptárt elnézve, remélem meszebb is eljutok majd.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!