Keresés

Részletes keresés

uborkasuveg Creative Commons License 2007-12-17 12:03:43 103

 

Sztem idonkent ossze lehetne gyulni egy-egy kozos sportfotozas projektre. Mondjuk most telen nem sok minden lesz, talan jeghoki, meg egyeb belteri sportok lesznek csak.

 

Hogy foci, kosar, kezi, motorsport, szaguldo kutya :) az majdnem mindegy.

 

  uborkasuveg.

 

A hozzászólás:
323d Creative Commons License 2007-12-17 11:22:15 102
Helyileg Kazincbarcika mellett lakom, de az előbb belinkelt kép a veszprémi lőtéren készült (XI. START Autó Mikulás Rallye), azt hiszem nekem ez a legtávolabbi, de a jövő évi versenynaptárt elnézve, remélem meszebb is eljutok majd.
Előzmény:
uborkasuveg Creative Commons License 2007-12-16 23:22:03 98

 

Ki merre szokott tenykedni amugy?

 

Miskolc, Fehervar valaki esetleg?

 

  uborkasuveg.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!