|
|
|
|
 |
uborkasuveg
2007-12-17 12:03:43
|
103
|
Sztem idonkent ossze lehetne gyulni egy-egy kozos sportfotozas projektre. Mondjuk most telen nem sok minden lesz, talan jeghoki, meg egyeb belteri sportok lesznek csak.
Hogy foci, kosar, kezi, motorsport, szaguldo kutya :) az majdnem mindegy.
uborkasuveg.
|
|
A hozzászólás:
 |
323d
2007-12-17 11:22:15
|
102
|
| Helyileg Kazincbarcika mellett lakom, de az előbb belinkelt kép a veszprémi lőtéren készült (XI. START Autó Mikulás Rallye), azt hiszem nekem ez a legtávolabbi, de a jövő évi versenynaptárt elnézve, remélem meszebb is eljutok majd. |
|
Előzmény:
 |
uborkasuveg
2007-12-16 23:22:03
|
98
|
Ki merre szokott tenykedni amugy?
Miskolc, Fehervar valaki esetleg?
uborkasuveg.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|