Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Fido Dido Creative Commons License 2007-12-17 07:57:40 23

Szerintem a leggagyibb a piacon. Annyi téves riasztást szerintem semmi nem adhat, mint ez a kütyü.

Pár ezressel többért már Sencot vagy Honeywellt is kapsz, ami nem említhető egy naponn ezzel a kínai csodával.

Előzmény:
Who111 Creative Commons License 2007-12-15 21:44:34 22

Úgy hallottam, nem rossz készülék a Monox.

5 évente cserélni kell, mint a legtöbb ilyen készüléket, mert tönkremegy az érzékelő.

Ha nem teszel bele elemet, akkor áramkimaradáskor egyszerűen az történik, hogy nem riaszt. Ez nálam pl. nem gond, mert olyankor a kazán sem megy.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!