|
|
|
|
 |
323d
2007-12-17 11:22:15
|
102
|
| Helyileg Kazincbarcika mellett lakom, de az előbb belinkelt kép a veszprémi lőtéren készült (XI. START Autó Mikulás Rallye), azt hiszem nekem ez a legtávolabbi, de a jövő évi versenynaptárt elnézve, remélem meszebb is eljutok majd. |
|
 |
seeman
2007-12-17 10:36:41
|
101
|
| Én már kiszálltam a sportfotózásból. De annak kapcsán (amatőr fotósként) sokfelé jártam, a legtávolabbi hely, ahol fotóztam: a stuttgarti Neckar-stadion volt. |
|
 |
kisúr
2007-12-17 08:07:53
|
99
|
| Eger és környéke, Gelej (majdnem Miskolc) és néha Budapest :) |
|
A hozzászólás:
 |
uborkasuveg
2007-12-16 23:22:03
|
98
|
Ki merre szokott tenykedni amugy?
Miskolc, Fehervar valaki esetleg?
uborkasuveg.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|