Keresés

Részletes keresés

323d Creative Commons License 2007-12-17 11:22:15 102
Helyileg Kazincbarcika mellett lakom, de az előbb belinkelt kép a veszprémi lőtéren készült (XI. START Autó Mikulás Rallye), azt hiszem nekem ez a legtávolabbi, de a jövő évi versenynaptárt elnézve, remélem meszebb is eljutok majd.
seeman Creative Commons License 2007-12-17 10:36:41 101
 Én már kiszálltam a sportfotózásból. De annak kapcsán (amatőr fotósként) sokfelé jártam, a legtávolabbi hely, ahol fotóztam: a stuttgarti Neckar-stadion volt.
kisúr Creative Commons License 2007-12-17 08:07:53 99
Eger és környéke, Gelej (majdnem Miskolc) és néha Budapest :)
A hozzászólás:
uborkasuveg Creative Commons License 2007-12-16 23:22:03 98

 

Ki merre szokott tenykedni amugy?

 

Miskolc, Fehervar valaki esetleg?

 

  uborkasuveg.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!