Keresés

Részletes keresés

323d Creative Commons License 2007-12-16 20:29:05 91
Nos a szinekkel lehetnek gondok, a pálya közepe kék, a két oldala pirosas szinezetű volt. Próbálkoztam manuális WB-vel, de bődületes hibák születtek.
Igen, ez Magyarország-Ukrajna volt a pénteki mecsen is ott voltam, ma sajnos más elfoglatságom volt. Ez a mecs volt a legjobb, 3:1-ről fordítottak a mieink, igazán küzdelmes és látványos mecs volt. Bunyó? Nem sok. Egy-két bottal akasztás, meg "kissebb":

szabálytalanságok. Itt az egyik vége. Ez egyébként ugye a japán srác.
A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2007-12-16 20:10:33 90
Magyarország - Ukrajna?
Előzmény:
323d Creative Commons License 2007-12-16 19:34:03 88
Nos ezt sikerült csinálni hétvégén elsőre:



Remélem bocsánatos bűn egy kezdőtől.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!