|
|
|
|
 |
323d
2007-12-16 20:29:05
|
91
|
Nos a szinekkel lehetnek gondok, a pálya közepe kék, a két oldala pirosas szinezetű volt. Próbálkoztam manuális WB-vel, de bődületes hibák születtek. Igen, ez Magyarország-Ukrajna volt a pénteki mecsen is ott voltam, ma sajnos más elfoglatságom volt. Ez a mecs volt a legjobb, 3:1-ről fordítottak a mieink, igazán küzdelmes és látványos mecs volt. Bunyó? Nem sok. Egy-két bottal akasztás, meg "kissebb":
 szabálytalanságok. Itt az egyik vége. Ez egyébként ugye a japán srác. |
|
A hozzászólás:
 |
seeman
2007-12-16 20:10:33
|
90
|
| Magyarország - Ukrajna? |
|
Előzmény:
 |
323d
2007-12-16 19:34:03
|
88
|
Nos ezt sikerült csinálni hétvégén elsőre:


 Remélem bocsánatos bűn egy kezdőtől. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|