Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-12-16 13:38:03 1700
Még egy kicsit vagyok...vagyis nem :S üdv.
A hozzászólás:
Xexis Creative Commons License 2007-12-16 13:35:41 1699
szia:)
Hova száguldozol állandóan? Néhány szóra azért megállhatnál, mert egymagamban itt nem tudok beszélgetni.... Elhagyni teljesen meg nem szeretném a topikodat... Úgyhogy szánj rá időt Picike... :))))D
Előzmény:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-12-16 13:18:55 1698
Szia :)
Itt is :))) Üdv, megyek is! :S :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!