|
|
|
|
 |
Xexis
2007-12-16 13:35:41
|
1699
|
szia:) Hova száguldozol állandóan? Néhány szóra azért megállhatnál, mert egymagamban itt nem tudok beszélgetni.... Elhagyni teljesen meg nem szeretném a topikodat... Úgyhogy szánj rá időt Picike... :))))D |
|
A hozzászólás:
 |
Pici gazdi
2007-12-16 13:18:55
|
1698
|
Szia :) Itt is :))) Üdv, megyek is! :S :D |
|
Előzmény:
 |
Xexis
2007-12-14 11:29:27
|
1696
|
Hahóóóó !! Van itt még valaki rajtam kivül ????
Esett a hó felénk, és most nagyon örvendezek.... itt is :)))) ----magamban :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|