Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2007-12-16 13:35:41 1699
szia:)
Hova száguldozol állandóan? Néhány szóra azért megállhatnál, mert egymagamban itt nem tudok beszélgetni.... Elhagyni teljesen meg nem szeretném a topikodat... Úgyhogy szánj rá időt Picike... :))))D
A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-12-16 13:18:55 1698
Szia :)
Itt is :))) Üdv, megyek is! :S :D
Előzmény:
Xexis Creative Commons License 2007-12-14 11:29:27 1696
Hahóóóó !! Van itt még valaki rajtam kivül ????

Esett a hó felénk, és most nagyon örvendezek.... itt is :)))) ----magamban :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!