|
|
|
|
 |
seeman
2007-12-16 17:23:04
|
84
|
| Az tuti, tele van dinamikával! :) |
|
 |
exc525
2007-12-16 17:15:48
|
83
|
Örülök, hogy tetszenek a fotóim. :-)
Szerintem jó sportfotó csak úgy tud készülni, ha a fotós ismeri a fotózandó sport minden egyes sajátosságát. (Persze lehet véletlenül is jóóó fotót készíteni) :-) Minap potfarizom és tojasx lehívott kézimeccset fotózni. Ellőttem kb 400 képet ebből kb 3 lett olyan amire rá lehet fogni, hogy alakul, a többi mind kuka (pedig nem ehhez vagyok hozzászokva). Egy pár meccset még tuti végig kell skubiznom, hogy azt is tudjam fotózni. Ezt csak azért mondom, hogy aki esetleg most akar belefogni ilyenbe (sportfotózás) ne csüggedjen el, ha az első alkalommal nem lesznek díjazott fotói...
|
|
A hozzászólás:
 |
Ahmet
2007-12-16 12:06:19
|
82
|
| Mind jó, de a legalsó, az O-DA-BASZ! |
|
Előzmény:
 |
exc525
2007-12-16 00:28:49
|
76
|
Még egy pár fotó a kedvencek közül (Motocross Köztársaság Kupa): Persze kénytelenek vagyunk tömegcuccot is előállítani, hogy tudjuk finanszírozni a megélhetésünket. Sajna itthon csak kevesen engedhetik meg maguknak a csak minőségi munkát. A többi fotóm "lebutítva" itt található: http://mxfoto.extra.hu



|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|