|
|
|
|
 |
Ahmet
2007-12-16 12:06:19
|
82
|
| Mind jó, de a legalsó, az O-DA-BASZ! |
|
 |
seeman
2007-12-16 01:07:09
|
77
|
| Ezek nagyon rendben vannak! :) |
|
A hozzászólás:
 |
exc525
2007-12-16 00:28:49
|
76
|
Még egy pár fotó a kedvencek közül (Motocross Köztársaság Kupa): Persze kénytelenek vagyunk tömegcuccot is előállítani, hogy tudjuk finanszírozni a megélhetésünket. Sajna itthon csak kevesen engedhetik meg maguknak a csak minőségi munkát. A többi fotóm "lebutítva" itt található: http://mxfoto.extra.hu



|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|