|
|
|
|
 |
speedlight
2007-12-16 11:50:41
|
80
|
| Én is szívesen olvasnám. :) |
|
A hozzászólás:
 |
Páti a játi
2007-12-15 23:37:42
|
75
|
| Mesélhetnél még, hogy ment régen a sportfotózás. Milyen meccseken, kinek a számára készültek képek stb. |
|
Előzmény:
 |
seeman
2007-12-15 21:53:40
|
71
|
Játékosként sok poszton: fiatalabb korban befejező csatár, később felváltva irányító középpályás és emberfogó. Az utóbbi volt a legrusnyább feladat, de az ment a legeredményesebben! Ráadásul sosem voltam kiállítva:) Védő is voltam párszor. Ja!.... kapus nem voltam egy percig sem!
Fotó? Rövidebb telékkel (135-200) az ötös vonal mögött, 300-assal a 16-os vonal mögött igyekeztem helyet keresni. Így csak a közelebbi kapu előtti események kerülhettek képre. A 300-assal viszont a felezővonal magasságából is jól lehetett lövöldözni. Neked könnyebb a dolgod, hiszen egy ekv. 160-640-es teléd van! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|