Keresés

Részletes keresés

speedlight Creative Commons License 2007-12-16 11:50:41 80
Én is szívesen olvasnám. :)
A hozzászólás:
Páti a játi Creative Commons License 2007-12-15 23:37:42 75
Mesélhetnél még, hogy ment régen a sportfotózás. Milyen meccseken, kinek a számára készültek képek stb.
Előzmény:
seeman Creative Commons License 2007-12-15 21:53:40 71
Játékosként sok poszton: fiatalabb korban befejező csatár, később felváltva irányító középpályás és emberfogó. Az utóbbi volt a legrusnyább feladat, de az ment a legeredményesebben! Ráadásul sosem voltam kiállítva:) Védő is voltam párszor. Ja!.... kapus nem voltam egy percig sem!

Fotó? Rövidebb telékkel (135-200) az ötös vonal mögött, 300-assal a 16-os vonal mögött igyekeztem helyet keresni. Így csak a közelebbi kapu előtti események kerülhettek képre. A 300-assal viszont a felezővonal magasságából is jól lehetett lövöldözni.
Neked könnyebb a dolgod, hiszen egy ekv. 160-640-es teléd van!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!