Keresés

Részletes keresés

323d Creative Commons License 2007-12-16 20:41:28 92
Ha elfogadsz tőlem egy tanácsot akkor uebben az árban (130)veszel egy 70-200/4 L USM-et. Nekem is az van és nagyon meg vagyok vele elégedve. Egy fényértéket nyersz és már az is sokat számíthat a gyors témáknál. Az IS semmit.

Azért linkeltem ezt a képet, mert itt látszik milyen köd volt és még így is jól fókuszált.
speedlight Creative Commons License 2007-12-15 22:14:59 72
"a birkaterelés nagyon dinamikus téma"

Páti! Birkák!!! Figyelsz?
A hozzászólás:
kisúr Creative Commons License 2007-12-15 21:52:57 70
Mindenfélét olvasgatva a 40D tűnik nekem jó váznak, elsősorban a nagyobb LCD és a sorozatfelvétel miatt (és nem mellesleg crop-os). Gyakran lenne jó 3-4 kockánál többet lőni hirtelen, pl. a birkaterelés nagyon dinamikus téma. Van, hogy egy perc alatt bejárja a nyáj és a kutya a fél hektáros pályát. Ugyanez miatt szükséges a tág vario-s objektív, 10 mp. alatt képesek 100 métert haladni. Az álomobjektív (70-200mm f/2,8 L) egyre távolabb kerül viszont most a 70-300 f/4-5,6 IS USM-mel szemezek, a crop-os vázon 480mm azért elég kell, hogy legyen nekem. Eddig egy 135mm végű kölcsönobival lőttem párat és volt kezemben egy Nikon D50 egy Nikkorr 80-200mm f/2,8 EX obival. Az ezzel a szettel készült fotók a minta számomra. A fentiek miatt elengedhetetlen a villámgyors és pontos AF, ez az olcsóbb obi is tudja ezt a felhasználói vlemények szerint.
Előzmény:
speedlight Creative Commons License 2007-12-15 21:38:26 69
Köszönöm a linket, elolvastam. Nem egy nehezen kivitelezhető dolog. :)

Amúgy nem erre a hekkre gondoltam, hanem a szoftveresre. ;)

Miféle vázat szeretnél?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!