|
|
|
|
 |
speedlight
2007-12-15 21:38:26
|
69
|
Köszönöm a linket, elolvastam. Nem egy nehezen kivitelezhető dolog. :)
Amúgy nem erre a hekkre gondoltam, hanem a szoftveresre. ;)
Miféle vázat szeretnél? |
|
A hozzászólás:
 |
kisúr
2007-12-15 17:28:56
|
68
|
| Ez a hekk "csak" kierőlteti az AI Servo-t, mást nem csinál. És igen, látom már, hogy vázat is cserélnem kell :( |
|
Előzmény:
 |
speedlight
2007-12-15 17:09:05
|
67
|
Még hekkelve is? :-o Ez komoly érvágás! :) (Nem mintha annyit fotóznék sportot...) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|