Keresés

Részletes keresés

kisúr Creative Commons License 2007-12-15 17:28:56 68
Ez a hekk "csak" kierőlteti az AI Servo-t, mást nem csinál. És igen, látom már, hogy vázat is cserélnem kell :(
A hozzászólás:
speedlight Creative Commons License 2007-12-15 17:09:05 67
Még hekkelve is? :-o
Ez komoly érvágás! :)
(Nem mintha annyit fotóznék sportot...)
Előzmény:
potfarizom Creative Commons License 2007-12-15 16:40:52 64
Pussz!
300d-nél sport módban csak 200 iso-d van (asszem)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!