Keresés

Részletes keresés

speedlight Creative Commons License 2007-12-15 17:09:05 67
Még hekkelve is? :-o
Ez komoly érvágás! :)
(Nem mintha annyit fotóznék sportot...)
kisúr Creative Commons License 2007-12-15 17:04:04 65
ISO 400. Fix :D
A hozzászólás:
potfarizom Creative Commons License 2007-12-15 16:40:52 64
Pussz!
300d-nél sport módban csak 200 iso-d van (asszem)
Előzmény:
speedlight Creative Commons License 2007-12-15 16:39:11 61
Üdvözlet földimnek. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!