Keresés

Részletes keresés

Páti a játi Creative Commons License 2007-12-15 17:07:57 66
Hol helyezkedtél focimeccseken (mint fotós és mint játékos)?
A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2007-12-15 16:40:11 63
 Üdv a topikban! :) Remélem lassan beindul az építő vita és a szakmai tapasztalatcsere. Sajnos digi állományú képeim nincsenek ebben a témában, több, mint tíz éve kiszálltam az amatőr sportfotóból. Némi tapasztalat azért összejött...
Előzmény:
potfarizom Creative Commons License 2007-12-15 16:17:28 57
Köszöntök minden ismerõst, és ismeretlent, a topikben, és külön thx Páti a játinak a hiánypótló oldal létrehozásáért.

ha már macskafotózásról van szó...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!