|
|
|
|
 |
seeman
2007-12-15 16:40:11
|
63
|
| Üdv a topikban! :) Remélem lassan beindul az építő vita és a szakmai tapasztalatcsere. Sajnos digi állományú képeim nincsenek ebben a témában, több, mint tíz éve kiszálltam az amatőr sportfotóból. Némi tapasztalat azért összejött... |
|
 |
speedlight
2007-12-15 16:39:11
|
61
|
| Üdvözlet földimnek. :) |
|
 |
Páti a játi
2007-12-15 16:25:55
|
58
|
| Erről sajnos az jut eszembe, hogy megint kikaptunk. |
|
A hozzászólás:
 |
potfarizom
2007-12-15 16:17:28
|
57
|
Köszöntök minden ismerõst, és ismeretlent, a topikben, és külön thx Páti a játinak a hiánypótló oldal létrehozásáért.
 ha már macskafotózásról van szó... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|