Keresés

Részletes keresés

seeman Creative Commons License 2007-12-15 16:40:11 63
 Üdv a topikban! :) Remélem lassan beindul az építő vita és a szakmai tapasztalatcsere. Sajnos digi állományú képeim nincsenek ebben a témában, több, mint tíz éve kiszálltam az amatőr sportfotóból. Némi tapasztalat azért összejött...
speedlight Creative Commons License 2007-12-15 16:39:11 61
Üdvözlet földimnek. :)
Páti a játi Creative Commons License 2007-12-15 16:27:34 59
Cic-cic.
Páti a játi Creative Commons License 2007-12-15 16:25:55 58
Erről sajnos az jut eszembe, hogy megint kikaptunk.
A hozzászólás:
potfarizom Creative Commons License 2007-12-15 16:17:28 57
Köszöntök minden ismerõst, és ismeretlent, a topikben, és külön thx Páti a játinak a hiánypótló oldal létrehozásáért.

ha már macskafotózásról van szó...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!