|
|
|
|
 |
speedlight
2007-12-15 10:46:07
|
53
|
Azok a gyerekek, akik úgy nőttek föl, hogy a csirke fej és lábak nélkül, kopasztva, zacskóban "terem" a boltok hűtőpultjában, azok szerintem nem is tudják, hogy a macska valójában egeret fog, nem pedig Whiskas-t eszik.
Szóval szerintem lennének, akik fintorognának, hogy micsoda gusztustalan állatkínzás ez, vegyem le azonnal, és bemószerolnának az Állatvédő Ligánál. :)
Sajnos még azt se mondhatom, hogy a felvételek készítése során egyetlen állatnak sem esett bántódása, mert az egér ténylegesen betöltötte a szerepét a táplálékláncban, amíg fotóztam. :-S |
|
A hozzászólás:
 |
seeman
2007-12-15 10:04:13
|
52
|
| Feltölthetnéd a www.mindmegette.hu c. weblapra! :) |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|