Keresés

Részletes keresés

speedlight Creative Commons License 2007-12-15 10:46:07 53
Azok a gyerekek, akik úgy nőttek föl, hogy a csirke fej és lábak nélkül, kopasztva, zacskóban "terem" a boltok hűtőpultjában, azok szerintem nem is tudják, hogy a macska valójában egeret fog, nem pedig Whiskas-t eszik.

Szóval szerintem lennének, akik fintorognának, hogy micsoda gusztustalan állatkínzás ez, vegyem le azonnal, és bemószerolnának az Állatvédő Ligánál. :)

Sajnos még azt se mondhatom, hogy a felvételek készítése során egyetlen állatnak sem esett bántódása, mert az egér ténylegesen betöltötte a szerepét a táplálékláncban, amíg fotóztam. :-S
A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2007-12-15 10:04:13 52
Feltölthetnéd a www.mindmegette.hu c. weblapra! :)
Előzmény:
speedlight Creative Commons License 2007-12-14 17:52:33 49
:) Hát netuddki, mennyit rohangásztam utána guggolva, meggörnyedve, "zsiráf-iszik" pózban, meg mennyit fetrengtem a földön, míg ezt a sorozatot lőttem:

http://picasaweb.google.com/levai.zsuzsanna/EgeretFogott

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!