|
|
|
|
 |
speedlight
2007-12-15 10:49:34
|
54
|
| Légyszives. :) Vagy mondd meg a megfelelő google keresőszavakat! :) |
|
A hozzászólás:
 |
kisúr
2007-12-15 09:56:24
|
51
|
| Erre megoldás az a hekk, amit találtam. Ilyenkor más üzemmódban (pl. AV) a jackdugó "emulálja" a folytonosan félig nyomott elsütőbillentyűt, így kényszeríti ki az AI Servo-t. Megkeressem azt az angol nyelvű oldalt? |
|
Előzmény:
 |
speedlight
2007-12-14 09:21:03
|
43
|
"A gépem (300D) kreatív (sport) módban tud AI Servo-t"
Nohát, nem is tudtam! :) Nekem is 300D van. Mindig tanul vmi újat az ember... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|