Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
r0226 Creative Commons License 2007-12-14 16:16:10 508
A sütőre egy megoldás és ez nagyon kényelmes nem kell lehajolni és a hülye gyerek sem akar, tud bemászni. Bár ha nagyon akar ide is bemászik.:-)))
Előzmény:
Májkell123 Creative Commons License 2007-12-14 16:02:38 506
Sziasztok.
A segítségeteket szeretném kérni. Ki kellene találnom, hogy a konyhában hol legyen a hűtőgép, mosogatógép, gáz főzőlap, elektromos sütő és a mosogató. (A jövő héten jön a villanyszerelő aztán neki kéne az infó, hova kerüljenek a konnektorok.)
A konyha U alakú, fölfelé a terasz van, jobbra az étkező, alatta és bal közlekedő van.
1-től 11-ig beszámoztam a helyeket a könnyebb kommunikáció végett.
Volna néhány kérdésem is:
A főzőlap alá befér a sütő?
Mekkora mosogatót érdemes venni, ha van mosogatógép is?
Már van egy hűtőnk ami persze fehér. Hülyén néz ki a fa (mondjuk cseresznye színű) konyhabútor mellett a fehér hűtő? Vagy vegyek beépíthető hűtőt? (Nem igen akaródzik, kell másra a lóvé.)
A két falra gondoltam (2-estől a nyolcasig) szekrényt felrakni. Kell ennyi vagy sok?
Hirtelen ennyi. Előre is köszönöm.




Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!