|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
r0226
2007-12-14 16:16:10
|
508
|
| A sütőre egy megoldás és ez nagyon kényelmes nem kell lehajolni és a hülye gyerek sem akar, tud bemászni. Bár ha nagyon akar ide is bemászik.:-))) |
|
Előzmény:
 |
Májkell123
2007-12-14 16:02:38
|
506
|
Sziasztok. A segítségeteket szeretném kérni. Ki kellene találnom, hogy a konyhában hol legyen a hűtőgép, mosogatógép, gáz főzőlap, elektromos sütő és a mosogató. (A jövő héten jön a villanyszerelő aztán neki kéne az infó, hova kerüljenek a konnektorok.) A konyha U alakú, fölfelé a terasz van, jobbra az étkező, alatta és bal közlekedő van. 1-től 11-ig beszámoztam a helyeket a könnyebb kommunikáció végett. Volna néhány kérdésem is: A főzőlap alá befér a sütő? Mekkora mosogatót érdemes venni, ha van mosogatógép is? Már van egy hűtőnk ami persze fehér. Hülyén néz ki a fa (mondjuk cseresznye színű) konyhabútor mellett a fehér hűtő? Vagy vegyek beépíthető hűtőt? (Nem igen akaródzik, kell másra a lóvé.) A két falra gondoltam (2-estől a nyolcasig) szekrényt felrakni. Kell ennyi vagy sok? Hirtelen ennyi. Előre is köszönöm.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|