Keresés

Részletes keresés

speedlight Creative Commons License 2007-12-14 17:48:11 48
"Optikai minősége biztos a 100-400-nak jobb."

Tesztképet akarok, tesztkééépet! :)

"De a 100-300 mintha gyorsabb lenne."

Végülis kisebb. :)

"Vagy csak én voltam még fiatalabb és gyorsabb, de az öregedés..."

Vagy a kutyák...
A hozzászólás:
Páti a játi Creative Commons License 2007-12-14 15:24:19 47
Optikai minősége biztos a 100-400-nak jobb. De a 100-300 mintha gyorsabb lenne. Vagy csak én voltam még fiatalabb és gyorsabb, de az öregedés...
Előzmény:
speedlight Creative Commons License 2007-12-14 15:02:33 46

"a fekete-fehér kutyáimat"

 

Neked kontrasztos, fekete-fehér, sokszor életlen kutyáid vannak. :)

 

Mekkora rekesszel lőtted őket? Mert az is lehetett egy ok, hogy tágabb rekesznél kifutottak a keskenyebb élességi síkból. Vagy pedig, a 100-300-asnál a kisebb átfogás miatt annyival jobb optikai minőséget sikerült elérniük a Canon mérnökeinek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!