|
|
|
|
 |
speedlight
2007-12-14 17:48:11
|
48
|
"Optikai minősége biztos a 100-400-nak jobb."
Tesztképet akarok, tesztkééépet! :)
"De a 100-300 mintha gyorsabb lenne."
Végülis kisebb. :)
"Vagy csak én voltam még fiatalabb és gyorsabb, de az öregedés..."
Vagy a kutyák... |
|
A hozzászólás:
 |
Páti a játi
2007-12-14 15:24:19
|
47
|
| Optikai minősége biztos a 100-400-nak jobb. De a 100-300 mintha gyorsabb lenne. Vagy csak én voltam még fiatalabb és gyorsabb, de az öregedés... |
|
Előzmény:
 |
speedlight
2007-12-14 15:02:33
|
46
|
"a fekete-fehér kutyáimat"
Neked kontrasztos, fekete-fehér, sokszor életlen kutyáid vannak. :)
Mekkora rekesszel lőtted őket? Mert az is lehetett egy ok, hogy tágabb rekesznél kifutottak a keskenyebb élességi síkból. Vagy pedig, a 100-300-asnál a kisebb átfogás miatt annyival jobb optikai minőséget sikerült elérniük a Canon mérnökeinek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|