|
|
|
|
 |
Páti a játi
2007-12-14 15:24:19
|
47
|
| Optikai minősége biztos a 100-400-nak jobb. De a 100-300 mintha gyorsabb lenne. Vagy csak én voltam még fiatalabb és gyorsabb, de az öregedés... |
|
A hozzászólás:
 |
speedlight
2007-12-14 15:02:33
|
46
|
"a fekete-fehér kutyáimat"
Neked kontrasztos, fekete-fehér, sokszor életlen kutyáid vannak. :)
Mekkora rekesszel lőtted őket? Mert az is lehetett egy ok, hogy tágabb rekesznél kifutottak a keskenyebb élességi síkból. Vagy pedig, a 100-300-asnál a kisebb átfogás miatt annyival jobb optikai minőséget sikerült elérniük a Canon mérnökeinek. |
|
Előzmény:
 |
Páti a játi
2007-12-14 10:03:07
|
45
|
Napsütéses időben a fekete-fehér kutyáimat nem egyszerű, főleg mivel nem kicsit gyors foxikról van szó.
Érdekes, hogy a 100-300 USM-el sokkal több jó képet készítettem a felém futó kutyáimról, mint a 100-400 USM-el. Az 1/400 minimum kellett, de az 1/500 inkább. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|