Keresés

Részletes keresés

Páti a játi Creative Commons License 2007-12-14 15:24:19 47
Optikai minősége biztos a 100-400-nak jobb. De a 100-300 mintha gyorsabb lenne. Vagy csak én voltam még fiatalabb és gyorsabb, de az öregedés...
A hozzászólás:
speedlight Creative Commons License 2007-12-14 15:02:33 46

"a fekete-fehér kutyáimat"

 

Neked kontrasztos, fekete-fehér, sokszor életlen kutyáid vannak. :)

 

Mekkora rekesszel lőtted őket? Mert az is lehetett egy ok, hogy tágabb rekesznél kifutottak a keskenyebb élességi síkból. Vagy pedig, a 100-300-asnál a kisebb átfogás miatt annyival jobb optikai minőséget sikerült elérniük a Canon mérnökeinek.

Előzmény:
Páti a játi Creative Commons License 2007-12-14 10:03:07 45

Napsütéses időben a fekete-fehér kutyáimat nem egyszerű, főleg mivel nem kicsit gyors foxikról van szó.

Érdekes, hogy a 100-300 USM-el sokkal több jó képet készítettem a felém futó kutyáimról, mint a 100-400 USM-el. Az 1/400 minimum kellett, de az 1/500 inkább.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!