Keresés

Részletes keresés

speedlight Creative Commons License 2007-12-14 15:02:33 46

"a fekete-fehér kutyáimat"

 

Neked kontrasztos, fekete-fehér, sokszor életlen kutyáid vannak. :)

 

Mekkora rekesszel lőtted őket? Mert az is lehetett egy ok, hogy tágabb rekesznél kifutottak a keskenyebb élességi síkból. Vagy pedig, a 100-300-asnál a kisebb átfogás miatt annyival jobb optikai minőséget sikerült elérniük a Canon mérnökeinek.

A hozzászólás:
Páti a játi Creative Commons License 2007-12-14 10:03:07 45

Napsütéses időben a fekete-fehér kutyáimat nem egyszerű, főleg mivel nem kicsit gyors foxikról van szó.

Érdekes, hogy a 100-300 USM-el sokkal több jó képet készítettem a felém futó kutyáimról, mint a 100-400 USM-el. Az 1/400 minimum kellett, de az 1/500 inkább.

Előzmény:
speedlight Creative Commons License 2007-12-14 09:19:57 42

Középiskolában én is kosaraztam, áltiban meg röplabdáztam. Focizni sajnos nem tudok, és nem is szeretnék, de szívesen nézek jó meccseket. :) Fotózni még egyik sportágat sem próbáltam.

 

Páti, úgy tudom, hogy kontrasztos kutyáid is vannak. Tudsz esetleg tanácsot adni a topiktársunknak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!