Keresés

Részletes keresés

kisúr Creative Commons License 2007-12-15 09:56:24 51
Erre megoldás az a hekk, amit találtam. Ilyenkor más üzemmódban (pl. AV) a jackdugó "emulálja" a folytonosan félig nyomott elsütőbillentyűt, így kényszeríti ki az AI Servo-t. Megkeressem azt az angol nyelvű oldalt?
A hozzászólás:
speedlight Creative Commons License 2007-12-14 09:21:03 43

"A gépem (300D) kreatív (sport) módban tud AI Servo-t"

 

Nohát, nem is tudtam! :) Nekem is 300D van. Mindig tanul vmi újat az ember...

Előzmény:
kisúr Creative Commons License 2007-12-13 22:11:27 34
AV-módban próbált fotózni, a végén manuálban a tanácsomra. A gépem (300D) kreatív (sport) módban tud AI Servo-t (jut eszembe, egy jack-dugóval olvastam egy hekket erre a feladatra, ilyenkor úgy tesz, mintha folyton félig nyomnám az expo-gombot), a 30D-t sajnos nem ismerem. De most megint bekattant valami: talán a 3m-en túli autofocus-t kellett volna még megpróbálni (nem tudom, hol állt a srácnak).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!