|
|
|
|
 |
kisúr
2007-12-15 09:56:24
|
51
|
| Erre megoldás az a hekk, amit találtam. Ilyenkor más üzemmódban (pl. AV) a jackdugó "emulálja" a folytonosan félig nyomott elsütőbillentyűt, így kényszeríti ki az AI Servo-t. Megkeressem azt az angol nyelvű oldalt? |
|
A hozzászólás:
 |
speedlight
2007-12-14 09:21:03
|
43
|
"A gépem (300D) kreatív (sport) módban tud AI Servo-t"
Nohát, nem is tudtam! :) Nekem is 300D van. Mindig tanul vmi újat az ember... |
|
Előzmény:
 |
kisúr
2007-12-13 22:11:27
|
34
|
| AV-módban próbált fotózni, a végén manuálban a tanácsomra. A gépem (300D) kreatív (sport) módban tud AI Servo-t (jut eszembe, egy jack-dugóval olvastam egy hekket erre a feladatra, ilyenkor úgy tesz, mintha folyton félig nyomnám az expo-gombot), a 30D-t sajnos nem ismerem. De most megint bekattant valami: talán a 3m-en túli autofocus-t kellett volna még megpróbálni (nem tudom, hol állt a srácnak). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|