Keresés

Részletes keresés

Páti a játi Creative Commons License 2007-12-14 10:03:07 45

Napsütéses időben a fekete-fehér kutyáimat nem egyszerű, főleg mivel nem kicsit gyors foxikról van szó.

Érdekes, hogy a 100-300 USM-el sokkal több jó képet készítettem a felém futó kutyáimról, mint a 100-400 USM-el. Az 1/400 minimum kellett, de az 1/500 inkább.

A hozzászólás:
speedlight Creative Commons License 2007-12-14 09:19:57 42

Középiskolában én is kosaraztam, áltiban meg röplabdáztam. Focizni sajnos nem tudok, és nem is szeretnék, de szívesen nézek jó meccseket. :) Fotózni még egyik sportágat sem próbáltam.

 

Páti, úgy tudom, hogy kontrasztos kutyáid is vannak. Tudsz esetleg tanácsot adni a topiktársunknak?

Előzmény:
Páti a játi Creative Commons License 2007-12-13 22:04:00 32
Persze kosaraztam is, mint minden körmendi, de mégis csak a foci a legjobb sport.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!