|
|
|
|
 |
Páti a játi
2007-12-14 10:03:07
|
45
|
Napsütéses időben a fekete-fehér kutyáimat nem egyszerű, főleg mivel nem kicsit gyors foxikról van szó.
Érdekes, hogy a 100-300 USM-el sokkal több jó képet készítettem a felém futó kutyáimról, mint a 100-400 USM-el. Az 1/400 minimum kellett, de az 1/500 inkább. |
|
A hozzászólás:
 |
speedlight
2007-12-14 09:19:57
|
42
|
Középiskolában én is kosaraztam, áltiban meg röplabdáztam. Focizni sajnos nem tudok, és nem is szeretnék, de szívesen nézek jó meccseket. :) Fotózni még egyik sportágat sem próbáltam.
Páti, úgy tudom, hogy kontrasztos kutyáid is vannak. Tudsz esetleg tanácsot adni a topiktársunknak? |
|
Előzmény:
 |
Páti a játi
2007-12-13 22:04:00
|
32
|
| Persze kosaraztam is, mint minden körmendi, de mégis csak a foci a legjobb sport. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|