|
|
|
|
 |
kisúr
2007-12-14 07:22:38
|
39
|
| AV-módban próbálkozott, 1/125 és 1/500 között változó záridővel. Nem mebozdulásos jellegű volt az életlenség. Sorozatmódban, 2-3 kocka készült egymás után. |
|
A hozzászólás:
 |
zorko
2007-12-13 22:43:34
|
37
|
| milyen záridőt használt? A bemozdulástól is lehet életlen, még ha szembe is jön... |
|
Előzmény:
 |
kisúr
2007-12-13 22:11:27
|
34
|
| AV-módban próbált fotózni, a végén manuálban a tanácsomra. A gépem (300D) kreatív (sport) módban tud AI Servo-t (jut eszembe, egy jack-dugóval olvastam egy hekket erre a feladatra, ilyenkor úgy tesz, mintha folyton félig nyomnám az expo-gombot), a 30D-t sajnos nem ismerem. De most megint bekattant valami: talán a 3m-en túli autofocus-t kellett volna még megpróbálni (nem tudom, hol állt a srácnak). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|