Keresés

Részletes keresés

kisúr Creative Commons License 2007-12-13 22:11:27 34
AV-módban próbált fotózni, a végén manuálban a tanácsomra. A gépem (300D) kreatív (sport) módban tud AI Servo-t (jut eszembe, egy jack-dugóval olvastam egy hekket erre a feladatra, ilyenkor úgy tesz, mintha folyton félig nyomnám az expo-gombot), a 30D-t sajnos nem ismerem. De most megint bekattant valami: talán a 3m-en túli autofocus-t kellett volna még megpróbálni (nem tudom, hol állt a srácnak).
A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2007-12-13 22:05:54 33
A 30 D-s srác próbálta követő AF-fel is (AI Servo)? Nem tudom, a te gépedben van-e olyan üzemmód? A kutyák mozgását előre kiszámítani nehéz, ezért gondolom, hogy követő AF-fel kellene talán megpróbálni.
De a gyenge megvilágítás is eléggé csökkentette az éles kép esélyét.
Előzmény:
kisúr Creative Commons License 2007-12-13 21:57:49 31
Kontrasztos, barna-fehér :) Nem ez lehet a gond sztem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!