|
|
|
|
 |
kisúr
2007-12-13 22:11:27
|
34
|
| AV-módban próbált fotózni, a végén manuálban a tanácsomra. A gépem (300D) kreatív (sport) módban tud AI Servo-t (jut eszembe, egy jack-dugóval olvastam egy hekket erre a feladatra, ilyenkor úgy tesz, mintha folyton félig nyomnám az expo-gombot), a 30D-t sajnos nem ismerem. De most megint bekattant valami: talán a 3m-en túli autofocus-t kellett volna még megpróbálni (nem tudom, hol állt a srácnak). |
|
A hozzászólás:
 |
seeman
2007-12-13 22:05:54
|
33
|
A 30 D-s srác próbálta követő AF-fel is (AI Servo)? Nem tudom, a te gépedben van-e olyan üzemmód? A kutyák mozgását előre kiszámítani nehéz, ezért gondolom, hogy követő AF-fel kellene talán megpróbálni. De a gyenge megvilágítás is eléggé csökkentette az éles kép esélyét. |
|
Előzmény:
 |
kisúr
2007-12-13 21:57:49
|
31
|
| Kontrasztos, barna-fehér :) Nem ez lehet a gond sztem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|