Keresés

Részletes keresés

speedlight Creative Commons License 2007-12-14 09:19:57 42

Középiskolában én is kosaraztam, áltiban meg röplabdáztam. Focizni sajnos nem tudok, és nem is szeretnék, de szívesen nézek jó meccseket. :) Fotózni még egyik sportágat sem próbáltam.

 

Páti, úgy tudom, hogy kontrasztos kutyáid is vannak. Tudsz esetleg tanácsot adni a topiktársunknak?

A hozzászólás:
Páti a játi Creative Commons License 2007-12-13 22:04:00 32
Persze kosaraztam is, mint minden körmendi, de mégis csak a foci a legjobb sport.
Előzmény:
speedlight Creative Commons License 2007-12-13 21:13:39 25
Ha fotózni támad kedved, szabálytalankodsz vagy megsérülsz?

Amúgy érdekes kép. A leghátul álló kék játékos bakot tart a keresztre feszített Jézust alakító kollégájának, akit épp egy sárga játékos támaszt meg a hátával, hogy előre ne essen, miközben valaki egy focilabdát dob feléjük. A háttérben geometriai alakzatban elrendezett fehér hálók és csövek láthatók.

Arra nem gondoltál még, hogy vmi más sportágat is kipróbálj? Később esetleg fotózni is?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!