|
|
|
|
 |
speedlight
2007-12-14 09:19:57
|
42
|
Középiskolában én is kosaraztam, áltiban meg röplabdáztam. Focizni sajnos nem tudok, és nem is szeretnék, de szívesen nézek jó meccseket. :) Fotózni még egyik sportágat sem próbáltam.
Páti, úgy tudom, hogy kontrasztos kutyáid is vannak. Tudsz esetleg tanácsot adni a topiktársunknak? |
|
A hozzászólás:
 |
Páti a játi
2007-12-13 22:04:00
|
32
|
| Persze kosaraztam is, mint minden körmendi, de mégis csak a foci a legjobb sport. |
|
Előzmény:
 |
speedlight
2007-12-13 21:13:39
|
25
|
Ha fotózni támad kedved, szabálytalankodsz vagy megsérülsz?
Amúgy érdekes kép. A leghátul álló kék játékos bakot tart a keresztre feszített Jézust alakító kollégájának, akit épp egy sárga játékos támaszt meg a hátával, hogy előre ne essen, miközben valaki egy focilabdát dob feléjük. A háttérben geometriai alakzatban elrendezett fehér hálók és csövek láthatók.
Arra nem gondoltál még, hogy vmi más sportágat is kipróbálj? Később esetleg fotózni is? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|