Keresés

Részletes keresés

seeman Creative Commons License 2007-12-13 22:05:54 33
A 30 D-s srác próbálta követő AF-fel is (AI Servo)? Nem tudom, a te gépedben van-e olyan üzemmód? A kutyák mozgását előre kiszámítani nehéz, ezért gondolom, hogy követő AF-fel kellene talán megpróbálni.
De a gyenge megvilágítás is eléggé csökkentette az éles kép esélyét.
A hozzászólás:
kisúr Creative Commons License 2007-12-13 21:57:49 31
Kontrasztos, barna-fehér :) Nem ez lehet a gond sztem.
Előzmény:
seeman Creative Commons License 2007-12-13 21:53:45 29
Milyen színű a kutyád?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!