Keresés

Részletes keresés

speedlight Creative Commons License 2007-12-13 21:13:39 25
Ha fotózni támad kedved, szabálytalankodsz vagy megsérülsz?

Amúgy érdekes kép. A leghátul álló kék játékos bakot tart a keresztre feszített Jézust alakító kollégájának, akit épp egy sárga játékos támaszt meg a hátával, hogy előre ne essen, miközben valaki egy focilabdát dob feléjük. A háttérben geometriai alakzatban elrendezett fehér hálók és csövek láthatók.

Arra nem gondoltál még, hogy vmi más sportágat is kipróbálj? Később esetleg fotózni is?
A hozzászólás:
Páti a játi Creative Commons License 2007-12-13 15:11:53 20
Csak akkor kattintgatok, ha épp nem játszom - sérülés, eltiltás... Eddig csak focit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!