|
|
|
|
 |
stgellert
2007-12-13 14:14:22
|
18
|
| talán még nem, de hogy a kép feszítettebb, mozgalmasabb és nem kimerevített hatású lenne, az biztos... |
|
A hozzászólás:
 |
Páti a játi
2007-12-13 14:07:54
|
17
|
| Ha levágnád a piros alakot, akkor kiesne a képből a lövő játékos, nem? |
|
Előzmény:
 |
stgellert
2007-12-13 13:18:44
|
15
|
Nem tréfának szántam, sajnos ez a mai tendencia... Mármint a hivatásos fotósoknál, akik pénzért dolgoznak, de kezdi az amatőröket is utolérni:-(
Stadionokban ritkán vannak jó fényviszonyok...:-) A kép jó, jobbról a piros alakot még vágnám... Na megyek vissza dógozni:-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|