Keresés

Részletes keresés

stgellert Creative Commons License 2007-12-13 14:14:22 18
talán még nem, de hogy a kép feszítettebb, mozgalmasabb és nem kimerevített hatású lenne, az biztos...
A hozzászólás:
Páti a játi Creative Commons License 2007-12-13 14:07:54 17
Ha levágnád a piros alakot, akkor kiesne a képből a lövő játékos, nem?
Előzmény:
stgellert Creative Commons License 2007-12-13 13:18:44 15
Nem tréfának szántam, sajnos ez a mai tendencia... Mármint a hivatásos fotósoknál, akik pénzért dolgoznak, de kezdi az amatőröket is utolérni:-(

Stadionokban ritkán vannak jó fényviszonyok...:-)
A kép jó, jobbról a piros alakot még vágnám...
Na megyek vissza dógozni:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!