|
|
|
|
 |
seeman
2007-12-13 14:15:11
|
19
|
| Szeretnéd, mi? A medence elég távol van a pályától, így a lyánykák sem láthatók... :)) |
|
A hozzászólás:
 |
Speibl és Hurvinyek
2007-12-13 13:45:40
|
16
|
20-22méter????
Abba már az egész strand bele kell, hogy férjen.
:)))) |
|
Előzmény:
 |
seeman
2007-12-13 13:10:48
|
11
|
:)) a celluxot nyilván tréfának szántad, annak is vettem.
Én se szívesen nyúzom halálra a gépemet. Az alanti kép sem sorozatból származik, szigorúan egyeket lőttem.
Jó fényviszonyok mellett nem nagy tudomány sportképet készíteni, nem kell halálra emelni az ISO-értéket (itt ISO 200), így is kellően rövid zársebesség érhető el (itt 1/4000). A relatíve nagy DOF a maximális 4-es blende és a nagy felvételi távolság (kb. 20-22 m) miatt van.
Helyezkedni és az adott sportág csúcsjeleneteit előre valamennyire ismerni, vagy sejteni viszont nem árt, még akkor is, ha olykor adódnak kivételes, szokatlan jelenetek is.
http://fotobolondok.hu/fotoalbum/displayimage.php?pos=-2844 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|