Keresés

Részletes keresés

seeman Creative Commons License 2007-12-13 14:15:11 19
Szeretnéd, mi? A medence elég távol van a pályától, így a lyánykák sem láthatók... :))
A hozzászólás:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007-12-13 13:45:40 16

20-22méter????

 

Abba már az egész strand bele kell, hogy férjen.

 

:))))

Előzmény:
seeman Creative Commons License 2007-12-13 13:10:48 11

 :)) a celluxot nyilván tréfának szántad, annak is vettem.

 Én se szívesen nyúzom halálra a gépemet. Az alanti kép sem sorozatból származik, szigorúan egyeket lőttem.

 Jó fényviszonyok mellett nem nagy tudomány sportképet készíteni, nem kell halálra emelni az ISO-értéket (itt ISO 200), így is kellően rövid zársebesség érhető el (itt 1/4000). A relatíve nagy DOF a maximális 4-es blende és a nagy felvételi távolság (kb. 20-22 m) miatt van.

  Helyezkedni és az adott sportág csúcsjeleneteit előre valamennyire ismerni, vagy sejteni viszont nem árt, még akkor is, ha olykor adódnak kivételes, szokatlan jelenetek is.

  

      http://fotobolondok.hu/fotoalbum/displayimage.php?pos=-2844

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!