Keresés

Részletes keresés

Páti a játi Creative Commons License 2007-12-13 14:07:54 17
Ha levágnád a piros alakot, akkor kiesne a képből a lövő játékos, nem?
A hozzászólás:
stgellert Creative Commons License 2007-12-13 13:18:44 15
Nem tréfának szántam, sajnos ez a mai tendencia... Mármint a hivatásos fotósoknál, akik pénzért dolgoznak, de kezdi az amatőröket is utolérni:-(

Stadionokban ritkán vannak jó fényviszonyok...:-)
A kép jó, jobbról a piros alakot még vágnám...
Na megyek vissza dógozni:-)
Előzmény:
seeman Creative Commons License 2007-12-13 13:10:48 11

 :)) a celluxot nyilván tréfának szántad, annak is vettem.

 Én se szívesen nyúzom halálra a gépemet. Az alanti kép sem sorozatból származik, szigorúan egyeket lőttem.

 Jó fényviszonyok mellett nem nagy tudomány sportképet készíteni, nem kell halálra emelni az ISO-értéket (itt ISO 200), így is kellően rövid zársebesség érhető el (itt 1/4000). A relatíve nagy DOF a maximális 4-es blende és a nagy felvételi távolság (kb. 20-22 m) miatt van.

  Helyezkedni és az adott sportág csúcsjeleneteit előre valamennyire ismerni, vagy sejteni viszont nem árt, még akkor is, ha olykor adódnak kivételes, szokatlan jelenetek is.

  

      http://fotobolondok.hu/fotoalbum/displayimage.php?pos=-2844

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!