|
|
|
|
 |
seeman
2007-12-13 13:17:48
|
14
|
| Jajj Speedy! nemáá! A gyors sportmozgások fotózásánál (autó-, motorverseny, sízés stb.) a sorozatfelvétel lehetősége valóságos áldás. Digi váz esetében pedig nem is olyan nagy drágaság. Masszív, erős váz és strapabíró zárszerkezet kell, ha valaki komolyan veszi. Kompozíció? Hehe... majd utólag, szivem! Lényeg, hogy a kulminációs pillanat ott legyen valamelyik képen... |
|
A hozzászólás:
 |
speedlight
2007-12-13 13:12:12
|
12
|
| Szóval szvsz a sok frame/sec önmagában nem fogja helyettesíteni a komponálást és a tudatos képalkotást a fotós helyett. De sokat segíthet neki megvalósítani, amit szeretne. |
|
Előzmény:
 |
stgellert
2007-12-13 12:56:38
|
6
|
| (amúgy, szvsz, ma már sport-, és állatfotóról beszélni, mint olyanról, picikét túlzás, expógombot leragasztani, utánna válogatni, persze cáfolatokat szívesen olvasok:-) ) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|