Keresés

Részletes keresés

Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007-12-13 13:45:40 16

20-22méter????

 

Abba már az egész strand bele kell, hogy férjen.

 

:))))

stgellert Creative Commons License 2007-12-13 13:18:44 15
Nem tréfának szántam, sajnos ez a mai tendencia... Mármint a hivatásos fotósoknál, akik pénzért dolgoznak, de kezdi az amatőröket is utolérni:-(

Stadionokban ritkán vannak jó fényviszonyok...:-)
A kép jó, jobbról a piros alakot még vágnám...
Na megyek vissza dógozni:-)
A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2007-12-13 13:10:48 11

 :)) a celluxot nyilván tréfának szántad, annak is vettem.

 Én se szívesen nyúzom halálra a gépemet. Az alanti kép sem sorozatból származik, szigorúan egyeket lőttem.

 Jó fényviszonyok mellett nem nagy tudomány sportképet készíteni, nem kell halálra emelni az ISO-értéket (itt ISO 200), így is kellően rövid zársebesség érhető el (itt 1/4000). A relatíve nagy DOF a maximális 4-es blende és a nagy felvételi távolság (kb. 20-22 m) miatt van.

  Helyezkedni és az adott sportág csúcsjeleneteit előre valamennyire ismerni, vagy sejteni viszont nem árt, még akkor is, ha olykor adódnak kivételes, szokatlan jelenetek is.

  

      http://fotobolondok.hu/fotoalbum/displayimage.php?pos=-2844

Előzmény:
stgellert Creative Commons License 2007-12-13 12:46:55 5
http://www.martaherford.de/upload/images/seiten/rodchenkothedivekleiner.jpg

Milyen magas érzékenység meg fényerős váz?:-) Lehet ám cellux nélkül is:-)
Bocs, csak a kisördög:-)

http://oldforum.fotoklikk.hu/gallery2/d/64165-2/sziget1.jpg
(ez saját, rossz is:-) )

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!