|
|
|
|
 |
stgellert
2007-12-13 13:14:48
|
13
|
dehogynem, csak vissza az időben...:-) Van egy nagyon jó kis újságom, be kéne szkennelnem, csoda, hogy milyen jó kis sportfotók voltak régen. |
|
A hozzászólás:
 |
speedlight
2007-12-13 13:09:37
|
9
|
Ez tipikusan nem az a műfaj, amit síkfilmes, harmonikás géppel fotózunk! ;) |
|
Előzmény:
 |
stgellert
2007-12-13 12:56:38
|
6
|
| (amúgy, szvsz, ma már sport-, és állatfotóról beszélni, mint olyanról, picikét túlzás, expógombot leragasztani, utánna válogatni, persze cáfolatokat szívesen olvasok:-) ) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|