Keresés

Részletes keresés

stgellert Creative Commons License 2007-12-13 13:14:48 13
dehogynem, csak vissza az időben...:-)
Van egy nagyon jó kis újságom, be kéne szkennelnem, csoda, hogy milyen jó kis sportfotók voltak régen.
A hozzászólás:
speedlight Creative Commons License 2007-12-13 13:09:37 9

Ez tipikusan nem az a műfaj, amit síkfilmes, harmonikás géppel fotózunk! ;)

Előzmény:
stgellert Creative Commons License 2007-12-13 12:56:38 6
(amúgy, szvsz, ma már sport-, és állatfotóról beszélni, mint olyanról, picikét túlzás, expógombot leragasztani, utánna válogatni, persze cáfolatokat szívesen olvasok:-) )

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!