Keresés

Részletes keresés

speedlight Creative Commons License 2007-12-13 13:12:12 12
Szóval szvsz a sok frame/sec önmagában nem fogja helyettesíteni a komponálást és a tudatos képalkotást a fotós helyett. De sokat segíthet neki megvalósítani, amit szeretne.
speedlight Creative Commons License 2007-12-13 13:09:37 9

Ez tipikusan nem az a műfaj, amit síkfilmes, harmonikás géppel fotózunk! ;)

A hozzászólás:
stgellert Creative Commons License 2007-12-13 12:56:38 6
(amúgy, szvsz, ma már sport-, és állatfotóról beszélni, mint olyanról, picikét túlzás, expógombot leragasztani, utánna válogatni, persze cáfolatokat szívesen olvasok:-) )
Előzmény:
stgellert Creative Commons License 2007-12-13 12:46:55 5
http://www.martaherford.de/upload/images/seiten/rodchenkothedivekleiner.jpg

Milyen magas érzékenység meg fényerős váz?:-) Lehet ám cellux nélkül is:-)
Bocs, csak a kisördög:-)

http://oldforum.fotoklikk.hu/gallery2/d/64165-2/sziget1.jpg
(ez saját, rossz is:-) )

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!