|
|
|
|
 |
speedlight
2007-12-13 13:12:12
|
12
|
| Szóval szvsz a sok frame/sec önmagában nem fogja helyettesíteni a komponálást és a tudatos képalkotást a fotós helyett. De sokat segíthet neki megvalósítani, amit szeretne. |
|
 |
speedlight
2007-12-13 13:09:37
|
9
|
Ez tipikusan nem az a műfaj, amit síkfilmes, harmonikás géppel fotózunk! ;) |
|
A hozzászólás:
 |
stgellert
2007-12-13 12:56:38
|
6
|
| (amúgy, szvsz, ma már sport-, és állatfotóról beszélni, mint olyanról, picikét túlzás, expógombot leragasztani, utánna válogatni, persze cáfolatokat szívesen olvasok:-) ) |
|
Előzmény:
 |
stgellert
2007-12-13 12:46:55
|
5
|
http://www.martaherford.de/upload/images/seiten/rodchenkothedivekleiner.jpg
Milyen magas érzékenység meg fényerős váz?:-) Lehet ám cellux nélkül is:-) Bocs, csak a kisördög:-)
http://oldforum.fotoklikk.hu/gallery2/d/64165-2/sziget1.jpg (ez saját, rossz is:-) )
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|