Keresés

Részletes keresés

stgellert Creative Commons License 2007-12-13 12:46:55 5
http://www.martaherford.de/upload/images/seiten/rodchenkothedivekleiner.jpg

Milyen magas érzékenység meg fényerős váz?:-) Lehet ám cellux nélkül is:-)
Bocs, csak a kisördög:-)

http://oldforum.fotoklikk.hu/gallery2/d/64165-2/sziget1.jpg
(ez saját, rossz is:-) )
A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2007-12-13 12:14:43 4

      323d-nek!

     A Canon-kocsmában feltett kérdéseidre válaszolnék:

     A villanó használata a legtöbb sportrendezvényen tilos, de nem is illendő.

Nagyobb csarnokokban és stadionokban pedig hatástalan is. Meg kell barátkozni a gondolattal, hogy adott fénynél kell fotóznod, így kevésbé zavarod a sportolókat.

     Ezért ha sportfényképezésre szánod rá magad, minimum két dologra készülj fel a technika oldaláról: - gyors képfrekvenciás, magas ISO teljesítményre képes gépváz (akár filmes, akár digi), - fényerős objektívek (telék és tele-zoomok).

     Ezek nélkül is meg lehet próbálkozni a dologgal, de nem leszel elégedett az eredménnyel.

     Kezdetnek talán ennyi...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!